Uitslagen > Bridgetoernooien

Hieronder kan je alle uitslagen terugvinden van onze clubtoernooien (Schaal Piet Kockx, butler en club viertallen) alsook onze grote toernooien. Je kan eenvoudig per datum zoeken of op naam van het toernooi.

Zoek toernooi op datum

Datum

Zoek toernooi op trefwoord

Trefwoord

Laatste 20 toernooi uitslagen

>> Monday 31-05-2021
Clubviertallen op BBO / Stand na speelperiode 6 (PDF)

>> Monday 31-05-2021
Clubviertallen op BBO / Uitslag speelperiode 6 (PDF)

>> Saturday 15-05-2021
Clubviertallen op BBO / Uitslag speelperiode 5 (PDF)

>> Saturday 15-05-2021
Clubviertallen op BBO / Stand na speelperiode 5 (PDF)

>> Friday 30-04-2021
Clubviertallen op BBO / Uitslag speelperiode 4 (PDF)

>> Friday 30-04-2021
Clubviertallen op BBO / Stand na speelperiode 4 (PDF)

>> Monday 26-04-2021
Clubtornooi op BBO / Uitslag BBO (link naar messerbridge)

>> Monday 19-04-2021
Clubtornooi op BBO / Uitslag BBO (link naar messerbridge)

>> Thursday 15-04-2021
Clubviertallen op BBO / Uitslag speelperiode 3 (PDF)

>> Monday 12-04-2021
Clubtornooi op BBO / Uitslag BBO (link naar messerbridge)

>> Monday 05-04-2021
Clubtornooi op BBO / Uitslag BBO (link naar messerbridge)

>> Wednesday 31-03-2021
Clubviertallen op BBO / Uitslag speelperiode 2 (PDF)

>> Monday 29-03-2021
Clubtornooi op BBO / Uitslag BBO (link naar messerbridge)

>> Monday 15-03-2021
Clubtornooi op BBO / Uitslag BBO (link naar messerbridge)

>> Monday 15-03-2021
Clubviertallen op BBO / Stand na speelperiode 1 (PDF)

>> Monday 15-03-2021
Clubviertallen op BBO / Uitslag speelperiode 1 (PDF)

>> Monday 01-03-2021
Clubtornooi op BBO / Uitslag BBO (link naar messerbridge)

>> Monday 22-02-2021
Clubtornooi op BBO / Uitslag BBO (link naar messerbridge)

>> Thursday 18-02-2021
Clubtornooi op BBO / Uitslag BBO (link naar messerbridge)

>> Monday 15-02-2021
Clubtornooi op BBO / Uitslag BBO (link naar messerbridge)