Uitslagen > Bridgedrives

De uitslagen van de wekelijkse wedstrijden vind je terug onder deze rubriek. De laatste 20 uitslagen staan klaar. Wil je verder in de tijd teruggaan, tik dan de gewenste datum in.

Zoek drive op datum

Datum

Laatste 20 drive uitslagen

>> Wednesday 20-02-2019
Drive / Open reeks

>> Tuesday 19-02-2019
Drive / Groene reeks

>> Tuesday 19-02-2019
Drive / Rode reeks

>> Wednesday 13-02-2019
Drive / woensdagtornooi

>> Tuesday 12-02-2019
Drive / Rode reeks

>> Tuesday 12-02-2019
Drive / Groene reeks

>> Sunday 10-02-2019
Drive / Rode reeks

>> Sunday 10-02-2019
Drive / Groene reeks

>> Thursday 07-02-2019
Drive / Rode reeks

>> Thursday 07-02-2019
Drive / Groene reeks

>> Wednesday 06-02-2019
Drive / Rode reeks

>> Tuesday 05-02-2019
Drive / Rode reeks

>> Tuesday 05-02-2019
Drive / groene reeks

>> Sunday 03-02-2019
Drive / Groene reeks

>> Sunday 03-02-2019
Drive / Rode reeks

>> Wednesday 30-01-2019
Drive / open tournooi

>> Tuesday 29-01-2019
Drive / Groene reeks

>> Tuesday 29-01-2019
Drive / Rode reeks

>> Sunday 27-01-2019
Drive / 27/01/18 groene reeks

>> Sunday 27-01-2019
Drive / 27/01/18 rode reeks