Activiteiten > Bridgedrives

Praktisch iedere dag van de week is ons clubhuis toegankelijk en verschillende dagen per week kan er zowel 's middags als 's avonds gebridged worden.

Voor een vlotte organisatie te waarborgen vragen wij aan alle spelers om ten laatste 15 min voor aanvang aanwezig te zijn.

Heb je geen bridgepartner?
Riviera Bridge club geeft aan alle spelers 100% speelgarantie. M.a.w. wij zorgen steeds voor een bridgepartner.

spelers met beperkte ervaring/skills
ervaren spelers met een goede basis van spelen en bieden
gevorderde spelers en competitiespelers

Dinsdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Woensdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Donderdag

van 20.00u tot 24.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Zaterdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau:

Zondag

van 9.45u tot 13.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen


Laatste 20 drive uitslagen

>> Wednesday 18-10-2017 / Drive / tornooi van 18/10/2017

>> Tuesday 17-10-2017 / Drive / 17/10/17 blauwe reeks

>> Tuesday 17-10-2017 / Drive / 17/10/17 groene reeks

>> Tuesday 17-10-2017 / Drive / 17/10/17 rode reeks

>> Wednesday 11-10-2017 / Drive / tornooi van 11/10/17

>> Tuesday 10-10-2017 / Drive / Rode reeks

>> Tuesday 10-10-2017 / Drive / Groene reeks

>> Tuesday 10-10-2017 / Drive / Blauwe reeks

>> Sunday 08-10-2017 / Drive / Rode reeks

>> Sunday 08-10-2017 / Drive / Groene reeks

>> Saturday 07-10-2017 / Drive / Open tornooi

>> Thursday 05-10-2017 / Drive / Groene reeks

>> Thursday 05-10-2017 / Drive / Rode reeks

>> Wednesday 04-10-2017 / Drive / Open reeks

>> Tuesday 03-10-2017 / Drive / Blauwe reeks

>> Tuesday 03-10-2017 / Drive / Rode reeks

>> Tuesday 03-10-2017 / Drive / Groene reeks

>> Sunday 01-10-2017 / Drive / Groene reeks

>> Sunday 01-10-2017 / Drive / Rode reeks

>> Tuesday 26-09-2017 / Drive / Blauwe reeks