Activiteiten > Bridgedrives

Praktisch iedere dag van de week is ons clubhuis toegankelijk en verschillende dagen per week kan er zowel 's middags als 's avonds gebridged worden.

Voor een vlotte organisatie te waarborgen vragen wij aan alle spelers om ten laatste 15 min voor aanvang aanwezig te zijn.

Heb je geen bridgepartner?
Riviera Bridge club geeft aan alle spelers 100% speelgarantie. M.a.w. wij zorgen steeds voor een bridgepartner.

spelers met beperkte ervaring/skills
ervaren spelers met een goede basis van spelen en bieden
gevorderde spelers en competitiespelers

Dinsdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Woensdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Donderdag

van 20.00u tot 24.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Zaterdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau:

Zondag

van 9.45u tot 13.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen


Laatste 20 drive uitslagen

>> Saturday 16-12-2017 / Drive / Open reeks

>> Wednesday 13-12-2017 / Drive / tornooi van 13/12/17

>> Sunday 10-12-2017 / Drive / Rode reeks

>> Sunday 10-12-2017 / Drive / Groene reeks

>> Saturday 09-12-2017 / Drive / Open

>> Thursday 07-12-2017 / Drive / Groene reeks

>> Thursday 07-12-2017 / Drive / Oranje reeke

>> Thursday 07-12-2017 / Drive / Rode reeks

>> Thursday 07-12-2017 / Drive / Blauwe reeks

>> Wednesday 06-12-2017 / Drive / tornooi van 6/12/17

>> Tuesday 05-12-2017 / Drive / Blauwe reeks

>> Tuesday 05-12-2017 / Drive / Rode reeks

>> Tuesday 05-12-2017 / Drive / Oranje reeks

>> Sunday 03-12-2017 / Drive / Rode reeks

>> Sunday 03-12-2017 / Drive / Groene reeks

>> Wednesday 29-11-2017 / Drive / tornooi van 29/11/17

>> Tuesday 28-11-2017 / Drive / Groene reeks

>> Tuesday 28-11-2017 / Drive / Rode reeks

>> Tuesday 28-11-2017 / Drive / Blauwe reeks

>> Sunday 26-11-2017 / Drive / Groene reeks