Activiteiten > Bridgedrives

Praktisch iedere dag van de week is ons clubhuis toegankelijk en verschillende dagen per week kan er zowel 's middags als 's avonds gebridged worden.

Voor een vlotte organisatie te waarborgen vragen wij aan alle spelers om ten laatste 15 min voor aanvang aanwezig te zijn.

Heb je geen bridgepartner?
Riviera Bridge club geeft aan alle spelers 100% speelgarantie. M.a.w. wij zorgen steeds voor een bridgepartner.

spelers met beperkte ervaring/skills
ervaren spelers met een goede basis van spelen en bieden
gevorderde spelers en competitiespelers

Dinsdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Woensdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Donderdag

van 20.00u tot 24.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Zaterdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau:

Zondag

van 9.45u tot 13.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen


Laatste 20 drive uitslagen

>> Wednesday 20-02-2019 / Drive / Open reeks

>> Tuesday 19-02-2019 / Drive / Groene reeks

>> Tuesday 19-02-2019 / Drive / Rode reeks

>> Wednesday 13-02-2019 / Drive / woensdagtornooi

>> Tuesday 12-02-2019 / Drive / Rode reeks

>> Tuesday 12-02-2019 / Drive / Groene reeks

>> Sunday 10-02-2019 / Drive / Rode reeks

>> Sunday 10-02-2019 / Drive / Groene reeks

>> Thursday 07-02-2019 / Drive / Rode reeks

>> Thursday 07-02-2019 / Drive / Groene reeks

>> Wednesday 06-02-2019 / Drive / Rode reeks

>> Tuesday 05-02-2019 / Drive / Rode reeks

>> Tuesday 05-02-2019 / Drive / groene reeks

>> Sunday 03-02-2019 / Drive / Groene reeks

>> Sunday 03-02-2019 / Drive / Rode reeks

>> Wednesday 30-01-2019 / Drive / open tournooi

>> Tuesday 29-01-2019 / Drive / Groene reeks

>> Tuesday 29-01-2019 / Drive / Rode reeks

>> Sunday 27-01-2019 / Drive / 27/01/18 groene reeks

>> Sunday 27-01-2019 / Drive / 27/01/18 rode reeks