Activiteiten > Bridgedrives

Praktisch iedere dag van de week is ons clubhuis toegankelijk en verschillende dagen per week kan er zowel 's middags als 's avonds gebridged worden.

Voor een vlotte organisatie te waarborgen vragen wij aan alle spelers om ten laatste 15 min voor aanvang aanwezig te zijn.

Heb je geen bridgepartner?
Riviera Bridge club geeft aan alle spelers 100% speelgarantie. M.a.w. wij zorgen steeds voor een bridgepartner.

spelers met beperkte ervaring/skills
ervaren spelers met een goede basis van spelen en bieden
gevorderde spelers en competitiespelers

Dinsdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Woensdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Donderdag

van 20.00u tot 24.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Zaterdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau:

Zondag

van 9.45u tot 13.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen


Laatste 20 drive uitslagen

>> Tuesday 20-02-2018 / Drive / Blauwe reeks

>> Tuesday 20-02-2018 / Drive / Rode reeks

>> Saturday 17-02-2018 / Drive / tornooi 17/02/18

>> Thursday 15-02-2018 / Drive / Groene reeks

>> Thursday 15-02-2018 / Drive / Blauwe reeks 15/2/2018

>> Thursday 15-02-2018 / Drive / Rode reeks

>> Wednesday 14-02-2018 / Drive / open

>> Tuesday 13-02-2018 / Drive / Blauwe reeks

>> Tuesday 13-02-2018 / Drive / Rode reeks

>> Tuesday 13-02-2018 / Drive / Orange reeks

>> Sunday 11-02-2018 / Drive / Groene reeks

>> Sunday 11-02-2018 / Drive / Rode reeks

>> Saturday 10-02-2018 / Drive / Open

>> Wednesday 07-02-2018 / Drive / Blauwe reeks

>> Tuesday 06-02-2018 / Drive / tornooi van 6/2/18 rode reeks

>> Tuesday 06-02-2018 / Drive / tornooi van 6/2/18 groene reeks

>> Tuesday 06-02-2018 / Drive / tornooi van 6/2/18 blauwe reeks

>> Sunday 04-02-2018 / Drive / Rode reeks

>> Sunday 04-02-2018 / Drive / Groene reeks

>> Saturday 03-02-2018 / Drive / open