Activiteiten > Bridgedrives

Praktisch iedere dag van de week is ons clubhuis toegankelijk en verschillende dagen per week kan er zowel 's middags als 's avonds gebridged worden.

Voor een vlotte organisatie te waarborgen vragen wij aan alle spelers om ten laatste 15 min voor aanvang aanwezig te zijn.

Heb je geen bridgepartner?
Riviera Bridge club geeft aan alle spelers 100% speelgarantie. M.a.w. wij zorgen steeds voor een bridgepartner.

spelers met beperkte ervaring/skills
ervaren spelers met een goede basis van spelen en bieden
gevorderde spelers en competitiespelers

Dinsdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Woensdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Donderdag

van 20.00u tot 24.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Zaterdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau:

Zondag

van 9.45u tot 13.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen


Laatste 20 drive uitslagen

>> Thursday 15-10-2020 / Drive / tornooi 15/10/2020

>> Tuesday 13-10-2020 / Drive / 13/10/20 reeks 1

>> Tuesday 13-10-2020 / Drive / 13/10/20 reeks 2

>> Sunday 11-10-2020 / Drive / tornooi 11/10/2020

>> Thursday 08-10-2020 / Drive / tornooi 08/10/2020

>> Tuesday 06-10-2020 / Drive / tornooi 06/10/2020

>> Sunday 04-10-2020 / Drive / tornooi 04/10/2020

>> Thursday 01-10-2020 / Drive / Tornooi 01/10/2020

>> Tuesday 29-09-2020 / Drive / Tornooi 29/09/2020

>> Sunday 27-09-2020 / Drive / Tornooi 27/09/2020

>> Thursday 24-09-2020 / Drive / Tornooi 24/09/2020

>> Thursday 17-09-2020 / Drive / Tornooi 17/09/2020

>> Sunday 13-09-2020 / Drive / Tornooi 13/09/2020

>> Thursday 10-09-2020 / Drive / tornooi 10/09/2020

>> Tuesday 08-09-2020 / Drive / 08/09/2020

>> Sunday 06-09-2020 / Drive / Tornooi 06/09/2020

>> Thursday 03-09-2020 / Drive / tornooi 03/09/2020

>> Tuesday 01-09-2020 / Drive / Tornooi 01/09/2020

>> Wednesday 11-03-2020 / Drive / Open reeks

>> Tuesday 10-03-2020 / Drive / Rode reeks 10/03/20