Activiteiten > Bridgedrives

Praktisch iedere dag van de week is ons clubhuis toegankelijk en verschillende dagen per week kan er zowel 's middags als 's avonds gebridged worden.

Voor een vlotte organisatie te waarborgen vragen wij aan alle spelers om ten laatste 15 min voor aanvang aanwezig te zijn.

Heb je geen bridgepartner?
Riviera Bridge club geeft aan alle spelers 100% speelgarantie. M.a.w. wij zorgen steeds voor een bridgepartner.

spelers met beperkte ervaring/skills
ervaren spelers met een goede basis van spelen en bieden
gevorderde spelers en competitiespelers

Dinsdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Woensdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Donderdag

van 20.00u tot 24.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen

Zaterdag

van 14.00u tot 18.00u
ook voor niet leden
niveau:

Zondag

van 9.45u tot 13.00u
ook voor niet leden
niveau: aparte reeksen


Laatste 20 drive uitslagen

>> Wednesday 12-12-2018 / Drive / Open reeks

>> Tuesday 11-12-2018 / Drive / 11/12/18 groene reeks

>> Tuesday 11-12-2018 / Drive / 11/12/18 Rode reeks

>> Sunday 09-12-2018 / Drive / Groene reeks

>> Sunday 09-12-2018 / Drive / Rode reeks

>> Thursday 06-12-2018 / Drive / Rode reeks

>> Thursday 06-12-2018 / Drive / Blauwe reeks

>> Thursday 06-12-2018 / Drive / Groene reeks

>> Thursday 06-12-2018 / Drive / Groene reeks

>> Wednesday 05-12-2018 / Drive / Open reeks

>> Tuesday 04-12-2018 / Drive / Rode reeks

>> Tuesday 04-12-2018 / Drive / groene reeks

>> Sunday 02-12-2018 / Drive / Rode reeks

>> Sunday 02-12-2018 / Drive / Groene reeks

>> Wednesday 28-11-2018 / Drive / Open tornooi

>> Tuesday 27-11-2018 / Drive / Groene reeks

>> Tuesday 27-11-2018 / Drive / Rode reeks

>> Sunday 25-11-2018 / Drive / GROENE REEKS

>> Sunday 25-11-2018 / Drive / RODE REEKS

>> Wednesday 21-11-2018 / Drive / tornooi 21/11/2018